Fenerbahçe ve beIN Sports Arasındaki Gerilim Bir Türlü Bitmiyor!
Fenerbahçe ve beIN Sports Arasındaki Gerilim Bir Türlü Bitmiyor!

Süper Lig’de oynanan Fenerbahçe-Çaykur Rizespor karşılaşaması sonrası, sarı lacivertlilerin teknik direktörü Erol Bulut’un ‘ Maçla ilgili çok bir şey söylemeyeceğim. Maçtan önce söylediğim sözlerle ilgili stüdyodan olumlu bir tutum gelmemiş. Bu şekilde devam ederse, iyi şeyler olmayacak. ‘ açıklamalarına beIN Sports stüdyolarından Güntekin Onay’dan cevap geldi.

Güntekin Onay, Erol Bulut’un açıklamaları ve bir süredir yaşanan Fenerbahçe, beIN Sports arasındaki gerilim ile ilgili ;

‘ Erol Bulut maçı değerlendirmedi ama bu bizim için değil taraftarları için kötü. Bilmek isterler. Artık bu sürecin son bulması lazım. Kimseye faydası yok. Fenerbahçe de bizim ortağımız. Küfür olayından başka olay oldu da biz mi bilmiyoruz? Gerekli özürler dilendi. Kurumsal aidiyeti olmayan Twitter gazetecileri kendilerine çekidüzen versinler. Bu stüdyoda hiçbir zaman futbol dışına çıkılmadı, kimseye saygısızlık yapılmadı. Sürekli bir baskı oluşturma, yayıncı kuruluşu suçlama, bu iş nereye gidiyor? ‘ açıklamalarında bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here