DOLAR 32,2053 -0.22%
EURO 35,1156 -0.22%
ALTIN 2.498,171,32
BITCOIN 21547612,13%
İstanbul
19°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Su Sondajı

Su Sondajı

ABONE OL
Mayıs 31, 2021 09:03
Su Sondajı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hidrojeoloji alanında 1992’den beri çalışma deneyimine sahip olan Jeoloji Mühendisi Ersel Özkan’ın kurucusu olduğu NEOJEN MÜHENDİSLİK 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Neojen Mühendislik yeraltı suları araştırma, projelendirme, teknik sorumluluk ve sondaj işleri konularında deneyimli kadrosu ile sektörde yerini almıştır.

NEOJEN MÜHENDİSLİK Bursa, Balıkesir, İzmit bölgesinde DSİ proje mükellefi hakkına sahip, yeraltı sularında mühendislik, müşavirlik, proje, bakım ve servis hizmeti verirken, hizmette kaliteyi, güveni, hızı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.

Su sondajı sektöründe verdiği hizmetle tercih edilen,

Gereksinimleri analiz ederek profesyonel çözümler üreten,

Sektörde gelişen teknolojiyi çalışanlarıyla birlikte uygulamaya geçiren,

Üstlendiği işleri başarı ile zamanında tamamlayan,

İmajını sürdürebilen güvenilir bir kuruluş olmayı benimsemekteyiz.

Su Sondajları

Yeraltı formasyonu ve zemine göre; rotary (çamurlu) ve havalı (darbeli) sondaj işleri, jeotermal sahalarda termal sondaj kuyu açımı, kuyuların bakım işleri, sorunlu kuyulara problem tespiti için kamera işlemleri.

İçme, Kullanma ve Sulama Suları

167 sayılı yeraltı suları kanunu gereğince; Jeoloji Mühendisliği ve Jeofizik Mühendisliği Teknik Danışmanlık Hizmetleri, Yeraltı suyu araştırmaları ve jeofizik rezistivite etütleri, Arama Belgeleri, Kullanma Belgeleri, Islah ve Tadil Belgelerinin Hazırlanması.

Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular

5686 sayılı Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular kanunu ile ilgili mevzuatta yer alan Teknik Sorumluluk ve Teknik Danışmanlık hizmetleri kapsamında; Sahaların Arama ve İşletme Ruhsat İşleri, Jeotermal ve Doğal Mineralli Suların Aranması, Arama Projesi, Arama Faaliyet Raporu, Jeolojik ve Jeofizik çalışmalar, Kaynak Koruma Raporu, İşletme Projesi, İşletme Faaliyet Raporu İşlerinin yapılması.

Ön Yüklemeli Su Sayaçları

DSİ Yeraltı suları ölçüm sistemleri yönetmeliğince; sondaj kuyularına takılması zorunlu olan Manas ve Baylan marka ön yüklemeli (akıllı) sayaçların satış, montaj, kurulum hizmetleri.

Dalgıç Pompa

Sondaj kuyularının derinlik ve debisine bağlı olarak seçilen dalgıç pompaların satışı, montajı, servis işleri. Drenaj Pompası, santrifüj, hidrofor ve hidrofor tankları temini.

İnşaat İşleri

Bayisi olduğumuz; Baylan, Vansan, Manas gibi dünya markalarının tesisat ve montaj işlemleri, servis işleri, ayrıca su isale hatları işleri.

Peyzaj İşleri

İç ve dış mekan süs bitkisi, fide, fidan üretimi, alım-satım ve temini.

NEOJEN MÜHENDİSLİK – SU SONDAJI HİZMETLERİ

Adres

Üçevler Mh. Nilüfer Ticaret Merkezi 70. Sk. No:135 Nilüfer/Bursa

E-Posta

[email protected]

[email protected]

Telefon

0 224 211 30 60

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.